آزمونهای آمادگی امتحانات
  داستان
  کتابهای آموزشی
  کتابهای تجاری
  مهارت ها
  گرامر و لغت
عضويت در پيام کوتاه :
اخبار  محصول
 
 
نحوه آشنایی شما با سایت آکسفورد چگونه بوده است؟
از طریق اینترنت
از طریق دریافت ایمیل
از طریق تبلیغات
از طریق روزنامه و جراید
بازدیدکنندگان محترم به زودی تغییرات اساسی و خدمات ویژه ای را در این سایت مشاهده خواهید کرد

درباره ما (انتشارات اشتياق نور)درباره ما (انتشارات اشتياق نور)

 

مؤسسة انتشاراتي اشتياق نور (EPC) توزيع كنندة انحصاري محصولات انتشارات دانشگاه آكسفورد در ايران از سال 1372 فعاليت فرهنگي خود را با چاپ و انتشار كتب دانشگاهي بخصوص در رشته‏هاي پزشكي و پيرا پزشكي آغاز نمود و از سال 1376 وارد عرصة كتب آموزشي زبان‏هاي خارجي گرديد. اين انتشارات با گسترش فعاليت و حوزة نفوذ خود در دور دست ترين نقاط كشور شبكة گسترده‏اي را براي توزيع كتابهاي آموزشي و دانشگاهي فراهم ساخت و ضمن عرضة مستقيم خدمات فرهنگي خود در بزرگترين مؤسسات آموزش زبان‏هاي خارجي نظير مؤسسة علوم و فنون كيش، كانون زبان، مؤسسة فرهنگي آموزشي سفير، مؤسسة كيش اير، واحد آموزش صدا و سيماي جمهوري اسلامي و بسياري از مؤسسات آموزش عالي، مجموعة فروشگاه‏هاي زنجيره‏اي خود تحت عنوان كتابفروشي‏هاي برگ را نيز در تهران و ساير شهرستان‏ها تأسيس نمود.

 

با توجه به اين گستردگي و حجم انبوه فعاليت بود كه اين مؤسسه در سال 1384 به عنوان توزيع كنندة انحصاري محصولات انتشارات دانشگاه آكسفورد (OUP) در ايران برگزيده شد و از آن زمان تا كنون توانسته است محصولات اين انتشارات متعبر بين المللي را در سطح گسترده‏اي در اختيار زبان آموزان، دانشجويان و اساتيد محترم زبان‏هاي خارجي قرار دهد.

بعلاوه با همكاري نزديك و صميمانة مؤسسات بزرگ و معتبر آموزش زبان ده ها سمينار و كارگاه آموزشي براي انتقال فناوري آموزش زبان‏هاي خارجي (ELT) در سطح كشور برگزار و يا اساتيد محترم زبان را براي شركت در دوره‏اي كوتاه مدت به خارج از كشور اعزام نموده است.

 

اهداف مؤسسه:

1-       رشد و ارتقاء كيفيت عرضة محصولات آموزش زبان‏هاي خارجي

2-       تقويت فرهنگ استفاده از كتابهاي اصلي (اوريجينال) به جاي كتاب‏هايي كه بدون مجوز قانوني و بدون در نظر گرفتن حقوق مادي و معنوي پديدآورندگان آن در سطح كشور به چاپ مي‏رسند.

3-       تبادل اطلاعات و فناوري‏هاي روزآمد در زمينة روش‏هاي جديد آموزش زبان‏هاي خارجي به نحوي كه ضمن آشنايي اساتيد محترم با روش‏هاي فوق و گفتگوي مستقيم با صاحب نظران معتبر بين المللي، زمينة انتقال تجارب ارزشمند اساتيد گرامي به پدپدآورندگان محصولات آموزشي نيز فراهم شود.

4-       سفارش، چاپ، توزيع و تهية جديدترين محصولات آموزشي و كمك آموزشي اعم از كتابهاي درسي، كتابهاي اساتيد (Teacher’s Book)، داستان، ديكشنري  و دهها عنوان متنوع و معتبر

5-       ارائه خدمات فراگير به نحوي كه در تمامي ايام هفته بدون هيچ وقفه‏اي پاسخگو باشد. اين كار بدون بهره گيري از كاركناني متعهد، مصمم و منظم كه در خدمت مؤسسة انتشاراتي و فرهنگي اشتياق نور هستند، ميسر نمي‏باشد.

 

 

افتخارات مؤسسه

1-       در طي سالهاي متوالي از سال 2006 تا كنون اين مؤسسه همه ساله از طرف انتشارات دانشگاه آكسفورد مفتخر به كسب مقام اول در زمينة فروش، نوآوري و خدمات مشتري (Customer service) شده است به نحوي كه در منطقه آسياي مركزي، خاورميانه و آفريقاي شمالي (CAMENA) هميشه همچون نگيني در ميان ساير كشورها به خوبي درخشيده و موجب سرافرازي سرزمين پهناور و اسلامي ايران زمين شده است.

2-       تمامي مؤسساتي كه مستقيماً در شبكة خدمات رساني انتشارات اشتياق نور قرار گرفته اند، مكرراً قدرداني خود را به صورت لوح تقدير يا به اشكال گوناگون ديگر اعلام نموده‏اند كه فصل مهمي را در كارنامة خدماتي اين موسسه رقم مي‏زند.

3-       اين مؤسسه افتخار دارد كه تمامي مشتريان خود را در اقصي نقاط كشور در طي نزديك دو دهه حفظ نموده و روابط تجاري و فرهنگي خود را با اين عزيزان مستحكم تر نموده است.

 در تاريخ : سه شنبه 20 بهمن 1388 ساعت 12:52:30Copyright Notic © 2010 oxfordiran.com All Rights Reserved . Powered & designed by : irweb.ir
  بازديد کل : 167618 نفر |   بازديد امروز : 3 نفر |   بازديد ديروز : 30 نفر |   آنلاين : 1 نفر